Biz kimiz? Size nasıl yardımcı oluruz? Hakkımızda...


İEC GRUP   olarak, yurdışından ve yurtiçinden üretici firmalara müşteri bulmaktayız.İhracat yapmak isteyen üreticilere yurtdışından güvenilir müşteriler bulmaktayız İhracat yapmak isteyip de, ingilizce, fransızca,ve rusça dillerini bilen elemanları olmayan firmaların, görüşmelerini, yazışmalarını, firma adına yapmaktayız. İhracat departmanı olmayan firmalara, en uygun çözüm olarak, ürünlerinin yurtdışına pazarlanması,müşteri yazışmalarının yapılması, nakliye ve gümrükleme organizasyonun yapılması gibi bütün işleri biz yapıyoruz, yeterki siz üretici olun ve ürünüze , fiyatınıza güvenin.

MÜŞTERİ BULMAK BİZİM İŞİMİZ

Bizim görevimiz yurtdışına satış yapmak isteyen firmalara müşteri bulmak. Eğer biz zaten satış yapıyoruz diyorsanız , yine bize gelin size yeni müşteriler bulalım daha çok müşteriniz olsun , daha çok kazanın.
Bizim bulduğumuz müşterilere siz gitmiyorsunuz , onlar size geliyorlar, İhracat şirketleri olarak, size gelen ihracat talepleri değerlendiriyorsunuz.Klasik yöntemlerle binlerce dolar masraf etseniz , anak bizim bulacağımız kadar müşteri bulabilirsiniz.

Bunlar ve aklınızdan geçen başka soruların cevapları ile farkında olduğunuz veya hiç düşünmediğiniz ihracata başlama nedenlerini arayın biz size sunalım.