Yeni İş Fikirleri : ekonomik market.com


15.07.2015

Sizden reklam yapmanızı istemiyeceğim,
Sizden para vermenizi istemeyeceğim,
 

 

Değerli arkadaşlar, sizlere oturduğunuz yerden para kazandıracak bir teklifte bulunacağım.
Evet doğru anladınız, tam olarak oturduğunuz yerden, hiç bir çaba harcamadan benim kazancımdan pay vermeyi teklif ediyorum.
Bu nasıl olacak?

Hayalimde kurmayı düşündüğüm online satış mağazası
www.ekonomikmarket.com sitesini yakında açmış olacağım inşaallah. www.ekonomikmarket.com sitemizde, elektronik eşyadan tekstile, kırtasiyeden, otomobil aksesuarlarına hemen hemen her tülü ihtiyacınıza cevap verecek ürünleri bulacaksınız. Eğer sitemizde bulamadığınız ürünler olursa, toptan satışını yapan firmalara bilgi vererek, ürünlerinin sitemizde satılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu yeni iş fikri ile Size nasıl para kazandırmayı düşünüyorum?

Bildiğiniz gibi, hali hazırda online satışı sitesi çokça bulunmaktadır. En büyük özellik sitenin güven kazanmış olmasıdır. Yani alıcı kişi bir sefer sipariş verip, verdiği siparişin tam da kendine anlatıldığı gibi , kendisine sağ salim gelmiş olmasını istemektedir.

Buradaki durum, eğer bize sipariş vermez ise, bizim nasıl güvenilir bir firma olduğumuzu anlayacak, kendimizi müşteriye nasıl anlatacağız sorusu ortaya çıkıyor.

Bu sorunun çözümünü, Türkiye'nin her ilçesinde bir temsilci arkadaş atayarak çözmek istiyorum.
Temsilcimizin yapması gereken hiçbirşey yok, sadece ekonomikmarket.com sitemizin, hakkımızda kısmında, bulunduğu ilçe isminin yanında kendi telefonu ve ismi yer alacak, Eğer olursa bir müşterimiz, bu temsilcimizi arayıp ,"ya sipariş versem gelir mi, beni kandırırlar mı" diye sorduğunda, sitemizde gördüğü ürünün, ödemesi yapıldığı takdirde alacağını, isterse "kapıda ödeme" seçeneği de kullanabileceğini söylemesidir.


Sonuçta, temsilcimizin yapması gereken, sadece telefonda gerek olduğu takdirde cevap vermektir.

Aklınıza şöyle bir soru sorabilirsiniz "peki biz temsilci olarak size nasıl güveneceğiz?".Bunun çözümü,
ekonomik market .com sitemizin hakkımızda kısmında, hali hazırda bulunan temsilci listemizden, istediğiniz birine telefon açıp, sorularınızı sormaktır.
Diğer temsilcilerimizin verdiği cevaplara göre kararınızı verebilirsiniz. Fakat biz kendimize güveniyoruz,tamamen şeffaf çalışıyoruz.

Bu yeni iş fikirleri doğrultusunda bizimle çalışırsanız, kazancınız ne kadar olacak?
Kendi ilçenizde temsilcimiz olduğunuz takdirde, kazancınız; bulunduğunuz ilçeden, sitemize verilen siparişlerden elde ettiğimiz net kazancın %5 inin, stopajı olan %20 yirmisinin kesilmesinden sonra, size nakit olarak ödenecek tutar kadar olacaktır.


Temsilcilik süreniz ne kadar olacaktır?
Temsilcimiz olarak sizden, hiç bir ücret ve taahhüt almadığımız için, temsilcilik süremiz sadece 1 yıl ile sınırlı olacaktır. Yani bir yıl size para kazandıktan sonra, yeni temsilcilere para kazandırmak için, sizin ilçenizde yeni kişileri temsilci olarak atayacağınız.

O nedenle, üzülmeyin, bu yıl temsilcimiz olamaz iseniz, isminizi bize yazdırın, gelecek yıl temsilcimiz olma şansınız saklı kalsın.

Saygılarımla
Yusuf ERTÜRK
Elektrik- Elektronik müh.
ceptel:0541-3112121

Not: sorularınız, temsilci olma isteğiniz için beni arayabilirsiniz